×

خطا

There was a problem loading image hosting-web-hosting-64493.jpg

ashurada.jpgطنزط.ن.تورکمنیا:
🍀در اخبارتورکمنیا آمده است: دکتر روحانی رئیس جمهور تمام مردم ایران، هنگام سخنرانی در میان همشهریان سمنانی خود اعلام کرده است :" از نظر دولت تمام کارهای انتقال آب شمال کشور به سمنان انجام شده است". از آنجا که  از زمان آقای احمدی نژاد به اینطرف "دولت در راس امور است" و بقول ایشان "مجلس دیگر در راس امور نیست"، پس وقتی از نظر دولت کار تمام شده باشد حتما تمام شده است! .💧از آنجا که آب دریاچهءخزر تنها متعلق به کشور عزیزما می باشد! و این را در آخرین نشست ها درخصوص تعیین رژیم حقوقی این دریاچهء "همیشه ایرانی" ثابت کردیم!.  پس حق داریم هر کاری دلمان بخواهد با آن بکنیم، و باز از همانجا که به برکت "تدبیر" و"امید" ، "کلید" همهء معضلات کشور مرتب داخل قفل های "دولت اعتدال" با سرعت در حال چرخیدن و گشایش امور است و دیگر حتی برای صد سال آینده مشکلی در کشور وجود نخواهد داشت( البته غیر از تعیین بهای خرید تضمینی گندم)، به عرض می رسانیم:

☔️آقای روحانی خیلی مفتیخریم که  شما هم مثل همشهری عزیز خودتان آقای احمدی نژادبه فکر ما مردم  حاشیهء دریاچهء خزر هستید  ومی خواهید اینجا را هم مثل دریاچهء ارومیه به نمک زاری زیبا تبدیل کنید. چون دیگر نسل ماهی خاویار خزر هم به برکت "دولت تدبیر وامید و دولت بهار"  منقرض شده اصلا دیگر وجود دریاچه خزر توجیه اقتصادی نداشت.  البته راضی به زحمت شما نبودیم و شاید به صرفه تر بود  عوض این که جای دریاچه خزر و کویر سمنان را عوض بفرمائید جای مردم این دو منطقه را باهم عوض می کردید تا همه زودتر به آرزوهایشان برسند.

❄️آقای روحانی محترم! از برکت تدبیر شمادلار به ارزش واقعی خود رسید و این مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بود که داشت دلار را ارزانتر از قیمت واقعی به مردم ما می فروخت و در حقیقت کلاه سر ما می گذاشت وبا تدبیر شما نقشه هایش نقش برآب گردید و دیگر کسی نمی تواند دلار بخرد و ان شاء الله بانک مرکزی شیطان بزرگ هم بزودی بخاطر پائین آمدن میزان فروش دلار،ورشکسته خواهد شد. حالا هم بزودی یبن گلستان و سمنان خط کشتیرانی بر قرار می شود.امیدواریم  همانطور که رودخانهء اترک و گرگان را خشک کردید هرچه زودتر خزر را هم خشک کنید تا "صحرای ما" یکدست وزیبا شود. دیگر عرضی نیست جز دوری شما. با تشکر. سلام ما را به همشهری عزیزتان آقای احمدی نژاد برسانید.                                                 @turkmenia😊

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گولکولوک

 

 

خیرین ایلیارتورکمنصحرا

برای کمک به بیماران تهیدست
شماره کارت
 6037691980012124
شماره حساب
0109936533002
  بانک صادرات شعبه مدنی گنبد

 

 

شماره تماس سفارش:

0935

354

5288

 

خیریه احسان

تلفن:

33230357

شماره کارت ملت

3672_7007_3377_6104